خدمات پس از فروش تردمیل در اصفهان

خدمات پس از فروش یکی از مهم ترین اصول در افزایش فروش و حمایت از مشتری می‌باشد که توجه زیاد به این موضوع سبب حفظ مشتری و جذب رضایت مشتری می‌گردد.نمایندگی تخصصی تعمیرات لوازم ورزشی فیکس اسپرت به عنوان بزرگترین نمایندگی تعمیر تردمیل در اصفهان است. این شرکت مفتخر به ارائه کلیه خدمات پس از فروش از جمله تعمیر، تجهیز و بازبینی انواع مدل های تردمیل در مناطق مختلف شهر اصفهان را چه در محل و چه به صورت حضوری است.این شرکت همواره در تلاش است با کادر مجرب و آموزش دیده و حرفه ای خود یکی از بهترین نمایندگی ها در زمینه خدمات پس از فروش و شرکتی متخصص در زمینه ی تعمیرات تجهیزات ورزشی و بخصوص تعمیر تردمیل در اصفهان باشد . فیکس اسپرت به عنوان یک شرکت تخصصی در زمینه خدمات پس از فروش همواره در تلاش است، پاسخگوی نیازهای کاربران دستگاه های ورزشی در خانه، مجموعه های ورزشی و شرکت های وارد کننده ی تجهیزات ورزشی جهت عیب یابی ، سرویس و تعمیر این دستگاه ها باشد. از جمله خدمات این شرکت میتوان به عیب یابی الکترونیکی و مکانیکی تردمیل و دوچرخه ثابت، عیب یابی دستگاه های قدرتی باشگاهی، سرویس کلیه دستگاه های ورزشی خانگی و باشگاهی و ... اشاره کرد.

خدمات پس از فروش فیکس اسپرت در اصفهان

نگهداری و سرویس تردمیل
راهنمای خرابی های رایج در تردمیل
تعمیر تردمیل در اصفهان
تعمیرکار تردمیل در اصفهان

تسمه تردمیل در اصفهان
افزایش طول عمر تسمه تردمیل
فروش موتور تردمیل در اصفهان
فروش لوازم یدکی تردمیل در اصفهان
آموزش روغن کاری تسمه تردمیل

خدمات پس از فروش و تعمیر تخصصی تردمیل در اصفهان

خدمات پس از فروش و تعمیر تخصصی تردمیل در اصفهان

تعمیرات قطعات الکترونیکی تردمیل توسط تجهیزات پیشرفته و روز دنیا براساس قوانین کنترل کیفیت و استانداردهای بین المللی و آنالیز و روشهای علمی توسط مهندسین الکترونیک در شرکت فیکس اسپرت انجام می گیرد. برای اطلاع بیشتر از خدمات با ما تماس بگیرید.
خدمات پس از فروش و تعمیر تخصصی تردمیل در اصفهان
چرا خدمات پس از فروش فیکس اسپرت؟

چرا خدمات پس از فروش فیکس اسپرت؟

شرکت فیکس اسپرت با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا ، جهت آسودگی خاطر مصرف کنندگان گرامی و به منظور ایجاد رفاه، آرامش و اطمینان بیشتر، اقدام به ارائه مجموعه کاملی از خدمات کارشناسی قبل از فروش، کارشناسی قبل از نصب، راه اندازی رایگان، نصب و راه اندازی رایگان و تعمیرات در دوران گارانتی و همچنین در دوران غیر گارانتی و بازرسی های ادواری نموده است. خدمات پس از فروش محصولات فیکس اسپرت هم اکنون از طریق مراکز خدمات و نمایندگی های مستقر در اصفهان عرضه می گردد. خدمات پس از فروش فیکس اسپرت با هدف ارائه خدمات متمایز در راستای رضایت مشتریان انجام می شود.
 خدمات پس از فروش
که به عنوان یک خدمت ویژه در راستای رضایت مشتریان انجام می شود، به شرح ذیل می باشد:
* راهنمایی استفاده و آموزش رایگان 
* راهنمایی قبل از فروش 
* کارشناسی قبل از نصب
* نصب بدون هزینه 
* راه اندازی رایگان
* پشتوانه خدمات و تامین قطعات و دریافت نقطه نظرات مصرف کنندگان

خدمات تخصصی پس از فروش تردمیل

تعمیر انواع تردمیل خانگی و باشگاهی در اصفهان
تعمیر و تعویض قطعات تردمیل های ثابت و تاشو
تنظیم شیب میز و همچنین رفع انواع عیوب 
تعویض قطعات مختلف تردمیل با بهترین کیفیت
روغن کاری و اجزاء مختلف دستگاه ورزشی
فیکس اسپرت نمایندگی تعمیر تردمیل، دوچرخه ثابت و خدمات پس از فروش در اصفهان می باشد که دارای انواع قطعات تردمیل و دوچرخه ثابت با گارانتی می باشد. می توانید با خیال راحت تعمیر قطعات دستگاه ورزشی خود را به تعمیرکاران متخصص ما بسپارید.

فیکس اسپرت با دارا بودن تیم تعمیرکاران مجرب در اصفهان و اعزام سرویس کاران تردمیل در کمترین زمان به محل مورد نظر نسبت به رفع انواع خرابی ها اقدام می کند. ما اماده خدمات رسانی به شما همشهری گرامی هستیم.فروش و تعویض قطعات تردمیل در اصفهان

خدمات پس از فروش تردمیل در اصفهان


تعهد به زمان

تعهد به زمان

با توجه به تعهد و احساس مسئولیتی که نیروهای ما در انجام کار دارند بعد از تماس شما همشهریان گرامی متخصصین ما بر اساس زمان تعیین‌ شده و بدون فوت وقت اعزام و در محل حاضر می‌شوند.
تجهیزات پیشرفته

تجهیزات پیشرفته

این مجموعه به‌عنوان کلینیک تخصصی با داشتن تعمیرکاران با تجربه، کلیه تعمیرات خود از جمله تعمیر تردمیل را با استفاده از امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته‌ای که در اختیار دارد انجام می‌دهد. 
گارانتی قطعات

گارانتی قطعات

با توجه به استهلاک تردمیل و همچنین تعمیرات تخصصی که نیروهای ما انجام می‌دهند همواره از قطعات اصل، باکیفیت، تائید شده و دارای گارانتی برای تعویض قطعات استفاده می‌شود.