تعمیر تردمیل در اصفهان

فیکس اسپرت | تعمیر تردمیل در اصفهان

تعمیر تردمیل در اصفهان

چنانچه تردمیلتان نیاز به تعمیر داشت نگران نباشید. خوشبختانه تیم متخصص و با تجربه فیکس اسپرت، برای انجام خدمات تعمیر تردمیل در اصفهان آماده خواهد بود تا با نهایت دقت و کیفیت ممکن تردمیل شما همشهریان عزیز را تعمیر کند و ضمن ارائه برگه ضمانت خدمات ، دستگاه را به شما تحویل نماید. به همین راحتی و تنها با یک سرچ ساده، شما دیگر دغدغه رفت و آمد به شرکت تعمیرکار و یا نقل مکان به شهر دیگر را نداشته و مهم تر از همه در صورت نیاز به مراجعه مجدد و استفاده از دیگر خدمات ما ، می توانید این کار را به راحتی انجام دهید. ازحسن انتخاب و سلیقه شما بسیار خرسندیم. همچنان با ما همراه باشید. شماری از خدمات تخصصی شرکت فیکس اسپرت عبارتند از: تعمیر تردمیل اصفهان، تعمیر دوچرخه ثابت در اصفهان ، فروش تسمه تردمیل در اصفهان ، تعویض نوار نقاله تردمیل در اصفهان، تعمیر لوازم ورزشی اصفهان و ... .

تعمیر تردمیل در اصفهان

درصورتیکه به هر دلیل در عملکرد تردمیل شما اختلال به وجود آمد یا به طور کلی از حرکت ایستاد، می توانید با تیم مجرب کلینیک فیکس اسپرت، مجری خدمات تعمیر تردمیل در اصفهان و نمایندگی فروش قطعات تردمیل در اصفهان تماس حاصل کنید. فیکس اسپرت با دارا بودن مجرب ترین تیم تعمیرکار تردمیل در اصفهان آمادگی دارد تا کلیه خدمات تعمیر تردمیل در اصفهان را با قیمت مناسب و کیفیت بالا برای شما انجام دهند و رضایتمندی و آسایش را برایتان به ارمغان بیاورد. شماری از خدمات تخصصی شرکت فیکس اسپرت عبارتند از: تعمیر دوچرخه ثابت در اصفهان ، فروش تسمه تردمیل در اصفهان  و ... .

خدمات تعمیر تردمیل در اصفهان با بالاترین کیفیت


دلایل خطا ها یا ارور تردمیل

خرابی های رایج در تردمیل :

  • بروز خطاهای مختلف که روی صفحه نمایش نشان داده می شود. 
  • از کار افتادن آنی تردمیل به دلیل خرابی سنسور سرعت.
  • عدم روغن کاری مناسب تسمه که باعث میشود موتور و برد تردمیل و همچنین خود نوار نقاله بسوزد.
  • نقص در موتور تردمیل ، مانند وارد شدن ولتاژ و جریان اضافی که باعث از کار افتادن تردمیل می شود.
  • لیز خوردن یا گیر کردن تسمه تردمیل .
  • حمل ناصحیح و قطعی سیم‌های اتصال.
  • کشیدن بار اضافی.
تعمیر تردمیل

۶ دلیلی که باعث خرابی تردمیل می شود :

تردمیل وسیله ایست که باشگاه ورزشی را به منزل آورده و ورزش کردن را برای آن دسته از افرادی که دسترسی به باشگاه را ندارند و یا وقت رفتن به باشگاه را ندارند بسیار مفید و کارآمد می باشد و خرابی این دستگاه برای این دسته از افراد دردسر بزرگی است. لذا برای جلوگیری از خرابی تردمیل پیشنهاد می شود این مطلب را مطالعه کرده و در هنگام استفاده با بکار گیری و توجه به این نکات کمتر متحمل هزینه های تعمیر تردمیل شوید و از ورزش کردن در منزل لذت ببرید.

۱. نوع استفاده از تردمیل

در استفاده از تردمیل ، وزن و نوع استفاده از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد که باید به آن توجه داشته باشید. جهت استفاده از ، باید قبل از قرار دادن کف پای خود بر روی آن ، این وسیله را روشن نمود تا حرکت کند و سپس بر روی آن قدم زد. علت خرابی و سوختن برد راه انداز و یا اینورتر که در تعمیرات تردمیل بسیار رایج است عدم توجه به این نکته می باشد.
۲. وزن بالا
در هنگام خرید، به ماکزیمم وزن مجاز تعیین شده تردمیل دقت نمایید. چنانچه به حداکثر وزن مجاز برای استفاده از تردمیل توجه نشود، این وزن بیش از حد ، به موتور تردمیل آسیب می زند و باعث سوختگی آن می شود و این سوختگی با بوی بدی همراه است. بهتر است دستگاه هر ۶ ماه یکبار سرویس شود تا این مشکل بروز نکند.
۳.تمام شدن ذغال موتور یا جاروبک
یکی از دلایل سوختن موتور تردمیل ، می تواند به اتمام رسیدن جاروبک یا ذغال موتور آن باشد. اگر جاروبک آن به درستی عمل نمی کند باید برای تعمیر آن اقدام نمایید. بنابراین بهتر است میزان ذغال موتور تردمیل به صورت مرتب چک شود تا خسارت های ناشی از کم شدن آن به حداقل برسند.

۴-عدم سرویس و روغن کاری تردمیل

اگر می خواهید کارایی تردمیلتان افزایش یابد، از فشار بر روی موتور کاسته و بیشتر عمر کند ،هر چند ماه یک بار بنا به میزان استفاده ای که از تردمیل دارید، برای سرویس و روغن کاری تردمیل خود اقدام کنید. به طور کلی هر ۲۰ تا ۳۰ ساعت استفاده از آن، بهترین زمان برای روغن کاری است.
۵.عدم توجه به سنسور سرعت
سنسور سرعت تردمیل از جمله عواملی است که هر گونه خللی در آن منجرب به خرابی آن خواهد شد. سنسور سرعت یکی از عواملی است که می تواند سبب خرابی آن شود. برای بهبود عمر تردمیل باید سنسور سرعت را سالیانه با دقت تمیز کرده و ان در جای خودقرار دهید تا دستگاه عملکرد مناسبی از خود نشان دهد.

۶. عدم توجه به نظافت تردمیل

اگر بر روی قسمت های نوار نقاله در تردمیل جرم بنشیند، این جرم ها وارد قسمت های پایینی و برد های الکترونیکی شده و می تواند موجب خرابی تردمیل شود. بنابراین حتما هر هفته یا هر چند روز یکبار ، با یک دستمال خیس و شیشه پاک کن ، برای تمیز کردن و غبارروبی دستگاه اقدام نمایید.

نکات و اصول نگهداری از تردمیل

امروزه دامنه استفاده از تجهیزات ورزشی از قبیل تردمیل ، دوچرخه ثابت و غیره با توجه به رونق آپارتمان نشینی، گسترش یافته است و به میزان وسیعی از این وسایل چه در منازل و چه در باشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. در نتیجه یکی از نکاتی که خریداران باید به آن توجه نمایند، چگونگی نگهداری صحیح جهت افزایش طول عمر تردمیل و پیشگیری از هزینه های جانبی تعمیر این وسیله می باشد. در ادامه اصول صحیح نگهداری برای شما بیان می شود که با رعایت این موارد ، پس از خرید دستگاه ، عمر مفید تردمیلتان افزایش خواهد یافت.


اصول نگهداری از تردمیل

۱. از ابتدایی ترین نکات می توان درهنگام نصب تردمیل ، به محل مناسب آن اشاره کرد. دستگاه را بر روی سطح هموار و بدون شیب قرار دهید تا پایه ها هم تراز بوده و دستگاه دچار تکان و لرزش نشود.
۲. توجه نمایید که محیطی که دستگاه در آن قرار دارد، مرطوب یا دارای گرد و غبار زیاد نباشد همچنین در معرض مستقیم نور خورشید قرار نداشته باشد.
۳. برای جلوگیری از نوسانات برق بهتر است از محافظ برق استفاده کنید و پیش از روشن کردن دستگاه اتصالات را بررسی نمایید.
۴.برای روغن کاری تردمیل ، ابتدا آن را خاموش کرده و تسمه را با دست به سمت بالا ببرید تا بتوانید سطح زیر آن را به طور کامل روغن کاری کنید. برای افزایش طول آن ،  بهتر است هر چند وقت یکبار و به طور منظم این عمل را انجام دهید.
۵.قبل از استفاده ، تسمه دستگاه را چک کنید تا از سفت بودن آن مطمئن باشید. چنانچه هنگام راه رفتن روی آن احساس لرزش کردید، پیچ های رگلاژ که در پشت تردمیل قرار دارد را سفت نمایید.
۶.همیشه توجه داشته باشید که کوچکترین گرد و غباری بر روی موتور و اطراف آن می تواند کارایی دستگاه را دچار اختلال کند. می توانید از وسایل مختلف همچون جاروبرقی و دستمال نمدار جهت نظافت موتور و اطراف آن استفاده نمایید. بهترین زمان روغنکاری دستگاه چه زمانی است ؟
برای تعیین زمان مناسب و دقیق روغنکاری می توان به روشهای زیر اقدام نمود:
۱.پس از استفاده طولانی از تردمیل.
۲.هنگامی که بوی سیم سوخته از تردمیل استشمام می شود.
۳.به طور کلی هر ۲۰ تا ۳۰ ساعت استفاده از آن، بهترین زمان برای روغن کاری تسمه تردمیل است.