تسمه تردمیل اصفهان

خدمات فروش تسمه تردمیل در اصفهان

شرکت فیکس اسپرت در زمینه واردات و فروش قطعات تردمیل در اصفهان از جمله تسمه تردمیل خانگی و باشگاهی سعی دارد بهترین و سریعترین خدمات را در تمامی سطح استان اصفهان ، در جهت بهبود روز افزون خدمات خود به کار گیرد. آنچه که در تعمیر تردمیل اهمیت دارد این است که درصورت نیاز به تعویض لوازم ، حتما باید از لوازم یدکی با کیفیت و معتبر استفاده شود تا عملکرد تردمیل به درستی تنظیم شود و با گذشت زمان مشتری بار دیگر مجبور به تعمیر دستگاه نشود. تسمه تردمیل ، یکی از بخش های اصلی تردمیل به حساب می آید که توسط موتور تردمیل حرکت می کند. از آنجایی که در هنگام دویدن کاربر بر روی تردمیل، پای کاربر بیشترین برخورد را با تسمه تردمیل دارد، از قطعاتی است که دارای اصطکاک بالایی می باشد. بنابراین تنظیم کردن تسمه تردمیل یکی از نکاتی است که بسیار دارای اهمیت می باشد. کارشناسان فروش فیکس اسپرت ، به شما در تهیه و انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین نوع تسمه تردمیل مشاوره می دهند.  از خدمات تخصصی شرکت فیکس اسپرت می توان به تعمیر تردمیل در اصفهان ، فروش تسمه تردمیل در اصفهان و ... . اشاره نمود.


تسمه تردمیل اصفهان
تسمه تردمیل اصفهان
تسمه تردمیل اصفهان

فیکس اسپرت | فروش تسمه تردمیل در اصفهان

اندازه گیری تسمه تردمیل

جهت اندازه زدن تسمه تردمیل برای تعویض آن ، باید ابتدا تسمه را باز کرده و از تردمیل جدا کنید، سپس آن را روی زمین قرار دهید و طول و عرض آن را به دقت اندازه گیری کنید. از اندازه گیری تسمه نصب بر روی تردمیل پرهیز کنید چون اندازه گیری دچار خطا می شود که خطا در اندازه گیری تسمه می تواند موجب خرید تسمه نامناسب شود و در هنگام نصب آن دچار مشکل می شود.

ابعاد تسمه تردمیل

این قطعه از تردمیل دارای ابعاد مختلفی است و معمولا ابعاد آن در انواع مختلف تردمیل خانگی و تردمیل باشگاهی متفاوت است که تعیین می کند که کاربر می تواند بر روی چه سطحی با چه ابعادی بدود. دسته بندی تسمه در تردمیل بر اساس ضخامت آن، جنس تسمه و ابعاد آن صورت می گیرد. ضخامت تسمه در انواع تردمیل خانگی بین ۱.۴ تا ۱.۸ میلی متر است که مناسب ترین مقدار آن ۱.۶ و ۱.۸ میلی متر می باشد.

زمان تعویض تسمه

عمر مفید تسمه تردمیل تقریبا ۴ تا ۶ سال است انجام شود و پس از مدتی فاسد می شود، حتی اگر از دستگاه نیز استفاده نشود باید بعد از گذشت زمان مذکور، تسمه را تعویض کرد. همچنین اگر تردمیل شما بویی شبیه به سوختن پلاستیک می دهد یعنی تسمه باید تعویض شود. همچنین در صورت ایجاد اشکالی در قسمت های زیرین یا رویی تسمه در روی تردمیل ، باید تسمه را تعویض نمود.

چگونه طول عمر تسمه تردمیل را افزایش دهیم؟

همانطور که گفته شد یکی از اجزا و قطعات مهم در تردمیل ، تسمه است که مدتی پس از استفاده از دستگاه، به دلیل برخورد مستقیم پای کاربر با آن و  استهلاک بالا ممکن است از تنظیم خارج شده و یا کیفیت خود را از دست دهد. همچنین لیز خوردن و میزان سفتی تسمه تردمیل از جمله مشکلاتی است که اکثرا کاربران با آن مواجه خواهند شد. از آنجایی که می توان با نگهداری صحیح از تردمیل ، سرویس به موقع دستگاه و روغن کاری تسمه ، طول عمر تسمه در تردمیل را افزایش داد، در ادادمه، نکاتی را جهت افزایش طول عمر تسمه تردمیل برای شما کاربران عزیز بیان می کنیم. همچنین نحوه اندازه گیری ، چگونگی تشخیص زمان تعویض تسمه در تردمیل را بیان کنیم.


تسمه تردمیل

تنظیم تسمه تردمیل

تنظیم کردن تسمه تردمیل یکی از نکات مهم در استفاده از این دستگاه است و باید دارای سفتی باشد تا هنگام دویدن، تغادل کاربر حفظ شود. استفاده از ابزار مناسب، اولین گام برای تنظیم تسمه تردمیل می باشد که هنگام خرید دستگاه تردمیل، یک عدد آچار آلن همراه با پکیج دستگاه توسط فروشنده به شما داده می شود. برای اطمینان از تنظیم نبودن تسمه ، تردمیل را روشن نموده و روی سرعت آهسته قرار دهید تا ببینید تسمه دارای لغزندگی هست یا خیر.  همچنین میتوانید با دقت بر شیارها و برآمدگی های موجود در تسمه این مشکل را بررسی نمایید. علاوه بر این باید بر زیر تسمه نیز نگاهی بیاندازید، در صورتی که تسمه در مرکز عرشه قرار گرفته باشد باید شکاف در سر تا سر آن مشاهده شود. حال اگر تسمه تردمیل نیاز به تنظیم داشت باید دستگاه را خاموش کرده و دو شاخه را نیز از پریز برق بیرون بکشید. به دفترچه راهنما مراجعه کنید و محل قرار گیری پیچ مخصوص تعبیه شده برای تنظیم تسمه تردمیل را پیدا کنید. تسمه تردمیل را به چپ یا راست حرکت دهید تا در موقعیت درست خود قرار گیرد. آچار آلن را در قسمت پیچ تنظیم تسمه تردمیل قرار داده و در جهت گردش عقربه های ساعت بچرخانید تا میزان سفتی تسمه تردمیل متعادل شود. سپس دستگاه را مجددا روشن نموده و از سفتی تسمه اطمینان حاصل کنید. بهتر است قبل از انجام عملیات تنظیم تسمه، به دفترچه راهنمای دستگاه مراجعه نمایید زیرا روش تنظیم در دستگاه ، متفاوت می باشند.


تمیز کردن تسمه تردمیل

از جمله اقداماتی که باید برای افزایش طول عمر دستگاه انجام شود تمیز نگه داشتن دستگاه و اجزای آن می باشد. از آنجایی که  تسمه تردمیل نیز از قطعات اصلی تردمیل می باشد برای بهبود در کارایی، بهتر است چند وقت یکبار برای تمیز کردن آن اقدام شود. تمیز کردن تسمه کار راحتی است و برای اینکار تنها به یک دستمال مرطوب و گردگیر که بتوان راحت گرد و خاک را از تسمه پاک کرد نیاز دارید. البته بهتر است که از گردگیر آنتی استاتیک استفاده نمایید.ابتدا با گردگیر تمام سطوح را تمیز نموده سپس یک دستمال نمدار بکشید و با دستمال خشک آن را خشک نمایید. می توانید تسمه را با دست بچرخانید تا بتوانید تمام نقاط را پاک کنید. 

تسمه تردمیل اصفهان

تسمه تردمیل اصفهان

روغن کاری تسمه تردمیل

از اقدامات مهمی که هر چند وقت یکبار حتی اگر برای مدتی از تردمیل استفاده نکرده باشیم ، جهت جلوگیری از فرسودگی تسمه تردمیل باید انجام گیرد ، روغن کاری تسمه تردمیل است. این کار عملیات پیاده روی بر روی تردمیل را راحت و روان می سازد. همچنین اصطکاک بین عرشه و تسمه را کاهش می دهد و باعث کم صداتر شدن دستگاه نیز خواهد شد. روغن کاری باید پس از هر ۱۵ تا ۳۰ ساعت استفاده از تردمیل انجام شود. برای انجام این کار باید ابتدا سطح زیر نوار نقاله را با دستمال نمدار تمیز نمایید و با فاصله ۲۰ سانتی متر از غلتک، با دست لبه نوار تردمیل را بلند کرده و روغن را به زیر نوار و تا نزدیکی وسط تردمیل برده و آن را روی تخته تردمیل به صورت مارپیچ بریزید و در حین ریختن روغن، دست خود را به سمت بیرون بکشید. این کار را در هر فاصله ۲۰ سانتی متر و در ۳ ردیف عقب تر انجام دهید. 

فروش لوازم یدکی و تعمیر تردمیل در اصفهان

مشاوره با فیکس اسپرت

در صورت هر گونه مشاوره در زمینه خرید لوازم یدکی تردمیل و دوچرخه ثابت و یا نیاز به تعمیرات جزئی می توانید با گروه تخصصی فیکس اسپرت متخصص در زمینه تعمیر دستگاه های ورزشی به خصوص تعمیر تردمیل در اصفهان تماس حاصل نمائید. امیدواریم با حمایت های شما همشهریان و هموطنان عزیز گام های بلندی در زمینه خدمت رسانی در زمینه تعمیر لوازم و دستگاه های ورزشی برداریم و همواره شما را در این راه یاری کنیم.

تماس با واحد پشتیبانی
۰۹۱۳۰۶۸۶۲۱۰
به روز بودن خدمات

خدمات بازبینی و تعمیر دستگاه های ورزشی مطابق با به روزترین استانداردهای جهانی در جهت انجام بدون نقص کلیه خدمات مربوطه

بالاترین کیفیت

انجام تعمیرات به بهترین شکل ممکن و جلوگیری از ایجاد هزینه های جانبی برای مشتریان در زمینه تعمیر دستگاه های ورزشی در اصفهان

قیمت منصفانه

تعیین قیمتی مناسب و منصفانه در زمینه تعمیر تردمیل ، تعمیر دوچرخه ثابت، فروش لوازم یدکی و کلیه خدمات پس از فروش این وسایل 

برخورد صادقانه و شفاف سازی در روندکار و تعمیرات مربوطه

برخورد صادقانه و شفاف سازی در روند کار و تعمیرات مربوطه برای تثبیت مسیر مورد نظر و جلوگیری از هر گونه گفت و گوی ضد و نقیض پس از انجام تعمیر

فیکس اسپرت نمایندگی تخصصی تعمیر تردمیل در اصفهان

فیکس اسپرت نمایندگی تخصصی تعمیر تردمیل در اصفهان می باشد که با تکیه به تجربه چند ساله و نیروهای کاملا آموزش دیده و متخصص در این زمینه توانایی تعمیر انواع تردمیل و دوچرخه ثابت در اصفهان و نمایندگی فروش قطعات یدکی این دستگاه های ورزشی را داراست. گروه فیکس اسپرت در نظر دارد تا با تعمیر دستگاه های ورزشی مانع از پرداخت هزینه های سنگین بابت تعویض این وسایل شود و با تعمیرات تخصصی با برترین کیفیت وسیله ورزش و شورونشاط را به محیط خانواده شما بازگرداند.