تعمیر دوچرخه ثابت در اصفهان

تعمیر دوچرخه ثابت اصفهان

فیکس اسپورت
تعمیر دوچرخه ثابت اصفهان را به نمایندگی آن بسپارید و آسوده خاطر باشید.

در حال حاضر بیشتر مردم می خواهند اندامی مناسب و بدنی سالم داشته باشند، اما شاید به دلیل مشکلات کاری و دلایل موجه یا ناموجه امکان رفتن به باشگاه و ورزش در بیرون از خانه را نداشته باشند. به همین دلیل کار با دستگاه های ورزشی در منزل گزینه بسیار مناسبی برای آنها می باشد. دوچرخه ثابت وسیله مناسبی برای ورزش کردن و کنترل وزن است که در صورت استفاده صحیح از آن، می تواند باعث افزایش آمادگی جسمانی، بهبود سلامتی و جلوگیری از بیماری های ناشی از کم تحرکی شود. حال ممکن است پس از مدتی دوچرخه ثابت یا دیگر وسیله ورزشی شما به درستی و همانند روز اول کار نکند. برخی از مشکلات پیش پا افتاده را می توانید خودتان برطرف کنید اما برخی ازمشکلات اساسی نیاز به تعمیر تخصصی دارند.اگر به دنبال تعمیر دوچرخه ثابت به صورت تخصصی هستید، کلینیک تعمیرات لوازم ورزشی فیکس اسپرت پیشنهاد ما به شماست. فیکس اسپرت یک گروه کاملا تخصصی در زمینه تعمیر دستگاه های ورزشی دراصفهان می باشد که دارای چندین سال تجربه در این زمینه می باشد.
دوچرخه های ثابت دستگاه هایی هستند که اغلب در منزل تعمیر می شود و یا نیاز به قطعه دارند. تعمیر دوچرخه ثابت در اصفهان نیاز به تخصص ویژه و همچنین برخی قطعات کم یاب را دارد. از این رو کلینیک فیکس اسپرت با وارد کردن انحصاری بسیاری از قطعات یدکی دوچرخه ثابت به راحتی نیاز دستگاه دوچرخه ثابت شما را برطرف کرده و خدمات خود را به شما عرضه می نماید.

راهنمای استفاده و تعمیر از دوچرخه ثابت

صندلی دوچرخه ثابت

برای تنظیم درست صندلی دوچرخه باید ارتفاع آن را طوری تنظیم کنید که وقتی روی صندلی می‌نشینید، زانوهایتان مقداری خم شده باشند. نکته دیگر اینکه هنگام پدال زدن، نباید مفاصل لگن حرکت‌های ضربه‌ای شدید داشته باشد؛ زیرا موجب درد یا بی‌حسی خواهد شد.زین باید به‌طور کامل موازی با زمین قرار گیرد. اگر جهت آن به‌سمت بالا باشد، به کشاله ران فشار وارد می‌کند و اگر به‌سمت پایین باشد، فشار زیادی روی بازو و شانه‌ها وارد خواهد شد. اگر در هنگام تنظیم صندلی به آن آسیب وارد شد و نیاز به تعمیر یا تعویض آن داشتید با کلینیک تعمیر تخصصی فیکس اسپرت تماس حاصل نمائید.
تعمیر صندلی دوچرخه ثابت اغلب با تعویض چرم و روکش آن و یا محل اتصال آن به دستگاه مربوط می شود.

دسته دوچرخه ثابت

در دوچرخه‌ های ثابت، تنظیم دسته دوچرخه اهمیت دارد و باید به‌ سمت جلو قرار گرفته شود. اگر دسته‌ دوچرخه بیش از حد بالا باشد، به نشیمن‌گاه فشار زیادی وارد می‌شود. دسته‌های پایین نیز خستگی بازوها، شانه و کمردرد را به‌ همراه خواهد داشت.بهتر است دست ها را جایی قرار دهید که ترمزها در یک دوچرخه معمولی قرار دارند. می توانید دست ها را روی فرمان میانی دوچرخه ثابت نیز قرار دهید. دسته ها بسیار محکم هستند و کمتر پیش می آید که دچار مشکل شوند اما اگر دسته های دوچرخه ثابت شما دچار مشکل اساسی شد با تعمیرکاران تخصصی فیکس اسپرت تماس بگیرید و سعی نکنید خودتان مشکل را حل کنید زیرا ممکن است آسیب جدی به دوچرخه وارد کنید.
پدال و چرخ ها
پدال هم یکی از مهمترین اجزای دوچرخه است که باید حتما به آن توجه شود چرا که اکثر فعالیت دوچرخه سوار بر روی دوچرخه با پدال است،در هنگام استفاده از دوچرخه ثابت کفش مناسب بپوشید.پا زدن را به آهستگی بدون مقاومت یا با دنده پایین شروع کنید.به تدریج دنده و مقاومت را بالا ببرید.هرگز برعکس حرکت دوچرخه پا نزنید زیرا باعث افتادن زنجیر از روی چرخ دنده ها می شود. اگر هنگام پا زدن صدای غیر عادی شنیدید و یا زنجیر دوچرخه شما به هر دلیلی خراب شد حتما با گروه تعمیرکاران تخصصی فیکس اسپرت تماس حاصل نمائید و از باز کردن درب دوچرخه خودداری کنید. یکی از قطعاتی که در بیشتر دوچرخه ها دچار آسیب می شود پدال دوچرخه ثابت است، از این رو تعمیر پدال دوچرخه ثابت یکی از شایان ترین خدمات ما به شما می باشد.
فیکس اسپرت
تعمیر دوچرخه ثابت و تعمیر الپتیکال (اسکی فضایی) را به فیکس اسپرت واگذار کنید! در هر زمان از شبانه روز شما میتوانید با مشاورین ما تماس حاصل کنید و علاوه بر درخواست مشاوره در زمینه خدمات تعمیر دوچرخه ثابت و الپتیکال در زمینه خرید و فروش این دستگ
فیکس اسپرت

دوچرخه ثابت نشسته

دوچرخه ثابت نشسته اغلب برای افرادی که مشکلات حرکتی دارند و از زانو درد و کمردرد رنج می برند بسیار مناسب بوده و به راحتی افرادی که بیمارهایی مانند؛ ام اس و ضعف های حرکتی رنج می برند می توانند از آنها استفاده کنند.این نوع دوچرخه ها نسبت به سایر دوچرخه های ثابت بیشتر به تقویت عضلات کمک خواهند کرد و بیشتر جنبه پزشکی دارند و کاربر با استفاد مداوم و پیروی از یک برنامه اصولی می تواند به کاهش وزن و لاغری نیز دست پیدا کند. اگر دوچرخه ثابت نشسته ی شما دچار مشکل جدی شد آنرا به تعمیرکاران آموزش دیده ما بسپارید.

دوچرخه ثابت ایستاده

دوچرخه ثابت ایستاده یا معمولی؛ با داشتن صندلی قابل تنظیم، می تواند به کاهش وزن، لاغری و قوی شدن عضلات افراد کمک کند و می تواند گزینه خوبی برای علاقه مندان دوچرخه در خانه باشد.دوچرخه های ایستاده نسبت به دوچرخه های نشسته کالری سوزی بیشتری را به وجود می آورند و افراد می توانند بصورت نشسته و هم به صورت ایستاده دوچرخه سواری کنند. با استفاده از دوچرخه ثابت می توانید به راحتی تمرینات ورزشی بدون برخوردی را انجام دهید و به مفاصل و ستون فقرات خود فشار کمتری وارد کنید.

دوچرخه ثابت اسپینینگ

دوچرخه ثابت اسپینینگ حرفه ای ترین نوع دوچرخه ثابت محسوب می شود. متخصصان اعلام کرده اند این دوچرخه ثابت به دوچرخه های کورسی شباهت زیادی دارد و افرادی که می خواهند دوچرخه سواری واقعی و نزدیک به واقعیت را در منزل انجام دهند، بهتر است از این نوع دوچرخه استفاده کنند.افراد در هنگام رکاب زدن می توانند به صورت نیم خیز شوند و کالری بیشتری در زمان رکاب زدن با اسپینینگ بسوزانند و در مدت زمان کوتاهی تغییرات خوبی را در اندام خود مشاهده کنند.
گروه ورزشی فیکس اسپرت با چندین سال تجربه در زمینه تعمیر دوچرخه ثابت در اصفهان اععم از دوچرخه های ایرانی و خارجی ساخت برند های مختلف و همچنین انواع دوچرخه های نشسته، ایستاده و اسپینینگ به ارائه خدمات در سطح شهر اصفهان می پردازد.
هزینه تعمیر دوچرخه ثابت چقدر است

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت چقدر است ؟

در پاسخ به این سؤال باید گفت هزینه تعمیر دوچرخه ثابت در تمامی موارد یکسان نیست همان‌طور که می‌دانید دوچرخه ثابت و شرایط استفاده از آن و مدل و برندهای آنان در تمامی افراد یکسان نبوده همچنین خرابی‌ها نیز یکسان نیست درنتیجه هزینه تعمیر نیز یکسان نیست. در ادامه به عواملی که بر هزینه تعمیر دوچرخه ثابت تأثیر دارد اشاره می‌شود.
مدل و نوع دوچرخه ثابت

دوچرخه ثابت همانند دیگر دستگاه های ورزشی انواع مختلفی دارد و تعمیر هریک از این دوچرخه‌ها با مدل و نوع متفاوت هزینه‌های مختلفی نیز خواهد داشت.
قطعات تشکیل دهنده
از آن جا که قطعات تشکل دهنده دوچرخه ها کاملا متفاوت میباشد و هر برند سازنده دوچرخه ثابت به شیوه ی خود آن را طراحی کرده هزینه ی تعمیر قطعات دوچرخه ثابت نیر متفاوت خواهد بود. برای مثال بلبرنگ و رلبرنگ های مورد استفاده در بعضی از دوچرخه ها با دیگری هم سایز نبوده و به دلیل شرایط نابسامان اقتصادی کشورمان هزینه ی هر یک از این قطعات گاها هفتگی تغییر میکند.


دلیل خرابی دوچرخه ثابت
دلیل خرابی دوچرخه ثابت مهمترین عامل بر میزان هزینه تعمیر آن است و در هر مورد نیز متفاوت خواهد بود. بعضی از این خرابی ها امکان دارد جزئی و بسیار پیش پا افتاده باشد و برخی دیگر نیاز به تعمیر تخصصی و انتقال دستگاه دوچرخه ثابت به کارگاه فنی فیکس اسپرت داشته باشد که همین امر سبب می شود هزینه تعمیر بسته به نوع خرابی آن متفاوت باشد.
انواع تعمیرات
منظور از نوع تعمیرات این است که در بعضی موارد بعضی از دوچرخه ثابت‌ها نیاز به سرویس دارند و بعضی دیگر نیاز به تعمیر و تعویض قطعه‌ای دارد در این صورت قطعاً هزینه تعمیر، تعویض قطعه و یا سرویس باهم متفاوت خواهد بود.
مدل و نوع قطعات تعویضی
در مواردی که نیاز است قطعه‌ای تعویض شود قطعه‌ای که تعویض می‌شود نیز در مدل و انواع مختلف بوده و قیمت‌های مختلفی دارد مثلاً تسمه، این قطعه با توجه به مدل دستگاه و همچنین موارد دیگر از جمله کشور سازنده آن قطعه قیمت‌های متفاوتی دارد.

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت چقدر است
فیکس اسپورت
فیکس اسپرت | FIX SPORT 
فیکس اسپرت نمایندگی تخصصی تعمیر دوچرخه ثابت در اصفهان می باشد که با تکیه به تجربه چند ساله و نیروهای کاملا آموزش دیده و متخصص در این زمینه توانایی تعمیر انواع دوچرخه ثابت در اصفهان و همچنین نمایندگی فروش قطعات یدکی دوچرخه ثابت و از این قبیلدستگاه های ورزشی را داراست. گروه فیکس اسپرت در نظر دارد تا با تعمیر دستگاه های ورزشی مانع از پرداخت هزینه های سنگین بابت تعویض این وسایل شود و با تعمیرات تخصصی با برترین کیفیت وسیله ورزش و شور و نشاط را به محیط خانواده شما بازگرداند.

خدمات تعمیر دوچرخه ثابت اصفهان


تعهد به زمان

تعهد به زمان

با توجه به تعهد و احساس مسئولیتی که نیروهای ما در انجام کار دارند بعد از تماس شما همشهریان گرامی متخصصین ما بر اساس زمان تعیین‌ شده اعزام و در محل حاضر می‌شوند.
قیمت مناسب

قیمت مناسب

این مرکز کلیه تعمیرات تخصصی دوچرخه ثابت را با قیمتی ارزان و مناسب انجام می‌دهد و همواره سعی دارد تا با انجام خدمات باکیفیت رضایت مشتریان را جلب نماید.
تجهیزات پیشرفته

تجهیزات پیشرفته

این مجموعه به‌عنوان کلینیک تخصصی، کلیه تعمیرات خود از جمله تعمیر دوچرخه ثابت را با استفاده از امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته‌ای که در اختیار دارد انجام می‌دهد.
گارانتی قطعات

گارانتی قطعات

با توجه به استهلاک دوچرخه ثابت و همچنین تعمیرات تخصصی که نیروهای ما انجام می‌دهند، همواره از قطعات اصل، باکیفیت، تائید شده و دارای گارانتی برای تعمیرات استفاده می‌کنند.