هزینه تعمیر دوچرخه ثابت
کلینیک تخصصی تعمیرات لوازم ورزشی فیکس اسپرت کلیه خدمات تعمیر، تجهیز و بازبینی انواع مدل های دوچرخه ثابت در مناطق مختلف شهر اصفهان را با هزینه بسیار مناسب انجام می دهد. فیکس اسپرت برای خدمت رسانی به همشهریان گرامی آماده است.
هزینه تعمیر دوچرخه ثابت

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت در اصفهان چقدر است؟

هنگامی که وسیله ورزشی یا بطور مثال دوچرخه ثابت شما خراب می شود و دیگر قادر به استفاده از آن نیستید، اولین سوال و شاید مهمترین سوالی که برایتان پیش می آید این است که هزینه تعمیر دوچرخه ثابت شما چقدر می شود؟ همان طور که می دانید وسایل ورزشی از جمله دوچرخه ثابت با مرور زمان ممکن است دچار اشکالاتی شود که نیاز به تعمیر و سرویس پیدا کند. در این مقاله ما قصد داریم عوامل خرابی دوچرخه را برای شما تشریح کنیم، همچنین به شما آموزش دهیم که چگونه از دوچرخه ثابت خود نگهداری کنید تا طول عمر بیشتری داشته باشد و قطعات آن مدت بیشتری سالم بمانند. اما اگر درصورت رعایت تمامی موارد گفته شده دوچرخه ثابت شما نیاز به تعمیر داشت نگران نباشید زیرا فیکس اسپرتبا هزینه بسیار مناسب این کار را برای شما انجام می دهد. اما هزینه تعمیر دوچرخه ثابت به عوامل زیادی بستگی دارد. در ادامه به طور مختصر به آنها اشاره کرده ایم.

مدل و نوع دوچرخه ثابت

قطعات تشکیل دهنده

نوع خرابی دوچرخه ثابت


انواع تعمیرات دوچرخه ثابت

مدل و نوع قطعات تعویضی

شرکت خدماتی

نکاتی که هنگام استفاده از دوچرخه ثابت باید رعایت شود
محل قرارگیری دوچرخه های ثابت
محل قرارگیری دوچرخه های ثابت یکی از نکات مهم است. دوچرخه‌های ثابت باید طوری قرار داده شوند که همه بخش‌های متحرک آنها به طور ایمن قابلیت حرکت داشته باشند.همچنین باید فضایی کافی برای سوار و پیاده شدن داشته باشید.شیوه نشستن روی دوچرخه برای فعالیت جسمی لذت‌بخش و موثر مهم است. تنظیم ارتفاع دسته‌ها و زین دوچرخه اهمیت خاصی دارد. هنگامی که وضعیت‌تان را روی دوچرخه تنظیم می‌کنید، در واقع سعی می کنید که وزن بدن‌تان را به طور یکسان میان بازوها و نشمینگاه‌تان تقسیم کنید.
تنظیم نشیمنگاه
برای تنظیم نشیمن گاه اول جهت‌گیری زین دوچرخه را تنظیم کنید به طوری که سطح آن به موازات زمین قرار گیرد. اگر سر زین رو به بالا باشد، بر روی ناحیه کشاله ران‌تان فشار خواهد آمد. اگر سر زین به سمت پایین باشد، وزن بیشتری روی بازوها و شانه‌ها وارد می‌آید.بعد ارتفاع زین را طوری تنظیم کنید که هنگامی که پدال دوچرخه در پایین‌ترین حد قرار دارد، زانوی‌تان اندکی خم‌شده باشد.یک راهنمای دیگر برای ارتفاع زین دوچرخه ثابت این است که هنگام پا زدن مفاصل لگن نباید به عقب و جلو ضربه بزند. اگر زین بیش از حد بالا باشد، فشار بیش از حدی بر روی کشاله ران وارد می‌آید و ممکن است باعث درد شود.
دسته های دوچرخه ثابت
نکته آخر اینکه دسته‌های دوچرخه ثابت را تنظیم کنید تا در وضعیت رو به جلو راحت باشید.اگر دسته‌های دوچرخه بیش از حد بالا باشد، فشار بیش از حدی بر روی نشمینگاه شما وارد می‌کند، در حالی که اگر دسته‌های دوچرخه ثابت بیش از حدپایین باشد، ممکن است، باعث کمردرد و خستگی بازوها و شانه شود.چندین جلسه دوچرخه‌ سواری و انجام تنظیمات اضافی لازم است تا زمانی که موقعیت ایده آل خودتان را روی دوچرخه پیدا کنید. قرارگیری مناسب روی دوچرخه امکان انجام ورزشی راحت و لذت بخش را برای شما فراهم می‌آورد.

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت در اصفهان

در هنگام خرابی دوچرخه ثابت یکی از مهمترین دغدغه مشتریان هزینه تعمیر آن می باشد. اما باید به این نکته توجه کرد که گاهی اوقات مشکل پیش آمده جزیی است و به راحتی با کمترین هزینه قابل حل است. اما اگر به آن توجه نکنید و جهت تعمیر دوچرخه ثابت خود اقدام نکنید ممکن است به مرور زمان قطعات بیشماری خراب شود و نیاز به تعویض داشته باشید که در آن صورت هزینه تعمیر شما بالا می رود. پس درصورت خرابی و از کار افتادن دوچرخه ثابت خود نگران هزینه آن نباشید و با پشتیبانی فیکس اسپرت تماس بگیرید. فیکس اسپرت نمایندگی تخصصی تعمیر دوچرخه ثابت و تعمیر تردمیل در اصفهان می باشد و با نیروهای کارآزموده و باتجربه سعی در جلب رضایت شما مشتریان گرامی دارد. 

فیکس اسپورت

فواید ورزش با دوچرخه ثابت

 • چربی سوزی را بالا می برد
 • استرس را کاهش می دهد
 • مقاومت ماهیچه ها را بالا می برد
 • مناسب برای استفاده درهرگونه شرایط آب و هوایی
 • مناسب برای لاغری شکم و ران ها
 • با توجه به کارایی قیمت مناسبی دارد
 • در بین دستگاه های هوازی دیگر فضای کمتری اشغال می کند
 • سبب ترشح هورمون اندورفین می شود ( هورمون نشاط آور و شادی بخش )

معایب تمرین با دوچرخه های ثابت

 • برای افرادی که مشکل آرتروز دارند مناسب نیست
 • برای بانوان باردار مناسب نیست
 • برای افرادی که مشکل سیاتیک دارند مناسب نیست
 • اگر نکات گفته شده را هنگام ورزش با دوچرخه ثابت رعایت نکنید ممکن است آسیب ببینید
 • به دلیل تنظیم نبودن دوچرخه ثابت برای شما ممکن است به کمر و گردن آسیب وارد شود
 • اگر مقاومت دنده را بیش از توان خود بالا ببرید به زانوها فشار وارد می شود

خدمات تعمیر دوچرخه ثابت در اصفهان با قیمت مناسب


ورزش و تندرستی با دوچرخه ثابت
ورزش و تندرستی با دوچرخه ثابت
ورزش و تندرستی با دوچرخه ثابت
ورزش و تندرستی با دوچرخه ثابت
ورزش و تندرستی با دوچرخه ثابت
ورزش و تندرستی با دوچرخه ثابت

خدمات تعمیر دوچرخه ثابت در اصفهان

مشاوره با فیکس اسپرت

در صورت هر گونه مشاوره در زمینه خرید لوازم یدکی تردمیل و دوچرخه ثابت و یا نیاز به تعمیرات جزئی می توانید با گروه تخصصی فیکس اسپرت متخصص در زمینه تعمیر دستگاه های ورزشی به خصوص تعمیر تردمیل در اصفهان تماس حاصل نمائید. امیدواریم با حمایت های شما همشهریان و هموطنان عزیز گام های بلندی در زمینه خدمت رسانی در زمینه تعمیر لوازم و دستگاه های ورزشی برداریم و همواره شما را در این راه یاری کنیم.

تماس با واحد پشتیبانی
۰۹۱۳۰۶۸۶۲۱۰
به روز بودن خدمات

خدمات بازبینی و تعمیر دستگاه های ورزشی مطابق با به روزترین استانداردهای جهانی در جهت انجام بدون نقص کلیه خدمات مربوطه

بالاترین کیفیت

انجام تعمیرات به بهترین شکل ممکن و جلوگیری از ایجاد هزینه های جانبی برای مشتریان در زمینه تعمیر دستگاه های ورزشی در اصفهان

قیمت منصفانه

تعیین قیمتی مناسب و منصفانه در زمینه تعمیر تردمیل ، تعمیر دوچرخه ثابت، فروش لوازم یدکی و کلیه خدمات پس از فروش این وسایل 

برخورد صادقانه و شفاف سازی در روندکار و تعمیرات مربوطه

برخورد صادقانه و شفاف سازی در روند کار و تعمیرات مربوطه برای تثبیت مسیر مورد نظر و جلوگیری از هر گونه گفت و گوی ضد و نقیض پس از انجام تعمیر

فیکس اسپرت نمایندگی تخصصی تعمیر تردمیل در اصفهان

فیکس اسپرت نمایندگی تخصصی تعمیر تردمیل در اصفهان می باشد که با تکیه به تجربه چند ساله و نیروهای کاملا آموزش دیده و متخصص در این زمینه توانایی تعمیر انواع تردمیل و دوچرخه ثابت در اصفهان و نمایندگی فروش قطعات یدکی این دستگاه های ورزشی را داراست. گروه فیکس اسپرت در نظر دارد تا با تعمیر دستگاه های ورزشی مانع از پرداخت هزینه های سنگین بابت تعویض این وسایل شود و با تعمیرات تخصصی با برترین کیفیت وسیله ورزش و شورونشاط را به محیط خانواده شما بازگرداند.